هزینه یک وب سایت Squarespace چقدر است؟

“ساخت یک وب سایت از ابتدا چقدر هزینه دارد !؟” بیشتر سوالات مربوط به برنامه های قیمت گذاری Squarespace به همان روش شروع می شود: افشاگری تکان دهنده ای که تقریباً هیچ شرکت جوانی قادر به ایجاد و میزبانی وب سایت به تنهایی نیست ، بنابراین آنها گزینه های مقرون به صرفه تری را جستجو می کنند. جستجوی آنها معمولاً آنها را به سمت Squarespace (یا رقیب اصلی آن Wix) سوق می دهد.

اما گزینه های شما در مورد قیمت گذاری Squarespace چیست و آیا ویژگی های اضافی ارزش آن را دارند؟ با انتخاب Squarespace چقدر می توانید انتظار پرداخت یا پس انداز داشته باشید؟ اگر قبلاً چگونگی طراحی وب سایت با Squarespace را بررسی کرده اید و استفاده از آن را دوست دارید ، تنها مانع باقی مانده قیمت آن است. بنابراین در این راهنما ، تفاوت های موجود در برنامه های قیمت گذاری Squarespace و همچنین هزینه های اضافی را توضیح می دهیم ، بنابراین شما می توانید تصمیمی آگاهانه و مناسب برای بودجه خود بگیرید.

نمای کلی قیمت و ویژگی های Squarespace

خبر خوب این است که ، در مقایسه با قیمت گذاری Wix یا هزینه های دیگر سازندگان وب سایت ، Squarespace ساده تر است.

یک چیز ، Squarespace افزودنیها یا افزونه های زیادی ندارد (که آنها آنها را “برنامه های افزودنی” می نامند) و مواردی که دارند بیشتر برای ادغام ابزارهای خارجی مانند QuickBooks یا Xero است. همچنین “ادغام های برتر” ، لوازم جانبی پیچیده تری برای ویژگی هایی مانند رزرو رزرو وجود دارد ، اما در بیشتر موارد ، کاربران Squarespace هر آنچه لازم دارند را خارج از جعبه دارند.

این کار قیمت گذاری را ساده می کند زیرا مجبور نیستید هزینه برنامه های اضافی را بپردازید. با این حال ، اگر به ویژگی خاصی در سایت خود نیاز دارید ، باید قبل از ثبت نام بررسی کنید که آیا در یکی از برنامه های قیمت Squarespace موجود است یا خیر.

علاوه بر این ، بسیاری از “ویژگی های اضافی” که سایر سازندگان برای آنها هزینه اضافی می گیرند ، به عنوان بخشی از برنامه های معمولی Squarespace در دسترس هستند. تمام برنامه های آنها ، حتی ابتدایی ترین آنها ، ارائه می دهد:

پهنای باند و فضای ذخیره سازی نامحدود
نام دامنه سفارشی
گواهی SSL
پشتیبانی 24/7 مشتری
این امر تهیه بودجه برای وب سایت Squarespace را بسیار آسان می کند: تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که از بین چهار گزینه شخصی ، تجاری ، بازرگانی اساسی و تجارت پیشرفته برنامه مناسب خود را انتخاب کنید. با این حال ، چهار برنامه قیمت گذاری Squarespace همه بسیار متفاوت است ، بنابراین بیایید نگاهی دقیق به آنچه هر یک از آنها ارائه می دهند ، بیاندازیم.

https://99designs.com/blog/uncategorized/squarespace-pricing/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.