بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوا

ی زمانی ی اصطلاحی باب شده بود و بین اکثر افرادی در وب جستجو های زیادی در حوزه سئو و بهینه سازی وب سایت داشتند گفته می شد و اون هم اینکه محتوا پادشاه است ! من خودم به شخصه خیلی در مورد این موضوع خوندم و گاها هم جدی میگرفتم اما بنا بدلایلی بعد از یک مدتی تولید محتوا رو ادامه ندادم . اما همواره در سایت های بزرگی که در به صورت اینترنتی فعالیت میکنند به تولید محتوای اختصاصی می پردازم و این مسیر رو ادامه دادم .

چیزی که در مورد بازاریابی محتوا باید گفت اینه که شما از این طریق باید به اهدافی برسید که کمتر کسی فکرش را میکند . یعنی شما باید با استفاده از تولید محتوای دقیق و هدفمند مشتریان خود را پیدا کنید و پاسخگوی نیازشان باشید .

تولید محتوا انقدر هم فکر کنید سخت نیست و انقدر هم که فکر میکنید اسون نیست . شما باید حتما در حوزه تخصصی تان حرفه ای باشید ، دانش داشته باشید . اگر بخواهید به موارد عام بپردازید کار بزرگی نکردید و نمی تونید به موفقیت دست یابید .

ما در وب سایت کسب و کار اقتصادی به شما میگوییم که بازاریابی محتوایی یعنی شما محتوایی تولید کنید که کاربر خوشش آید و مطلب شما را بخواند و یکی از همراهان همیشگی شما شود . این نکته ای هست که خیلی ها رعایت نمیکنند و صرفا یک مطلب معمولی و بی هدف تولید میکنند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *